12 lecie FM Group + nowe otwarcie = idealny moment, żeby zacząć :)

Krótko i na temat. Jeżeli jeszcze nie współpracujesz z FM, to teraz jest najlepszy moment żeby to zmienić i dołączyć do pół miliona osób na świecie, które nie boją się realizować swoje marzenia. Zapraszamy do zobaczenia poniższego 2-minutowego filmu z 12-lecia firmy w Grecji:


 

 

Co nowego i 3 powody, dla których warto zacząć teraz:

1. Od teraz wszystkie katalogi dostępne są w jednym wydaniu! Katalog 2016-2017 do porania tutaj.

2. Każdy znajdzie coś dla siebie. Do portfolio z perfumami, kosmetykami, chemią domową, telefonią komórkową FM Mobile oraz kawą i herbatą Aurile dochodzą właśnie suplementy diety.

3. Budujemy międzynarodowy zespół. Portal liczenasiebie.pl ma cel, aby do 2020 roku mieć strukturę w każdym kraju gdzie FM ma oddział. Czy mówiąc inaczej: mieć znajomych/partnerów biznesowych w ponad 60 krajach świata na 6 kontynentach. Szukamy osób władających językami obcymi oraz/i mających znajomych za granicą. Na razie mamy struktury „tylko” w Polsce, Hiszpanii oraz Portugalii. Brzmi ciekawie? Napisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top