23.10.2016, Paseo del Arte hotel, Madrid, start 16:00

paseo-del-arte-artehotelesMamy bardzo ambitny cel aby do roku 2020 mieć struktury w każdym kraju, gdzie działa FM Group. Ambitne ale wykonalne. Dwa lata temu portal liczenasiebie.pl rozpoczął ekspansję naszych struktur na Hiszpanię oraz Portugalię. Przyznać należy że na początku nie było łatwo 🙂 Ale teraz nasza tamtejsza grupa liczy już ponad 100 osób (z czego większość to Portugalczycy). Jest to jednak dopiero początek a potencjał jest tam – i nie jest to przesada – tysiąckrotnie większy (w porównywalnych liczebnością Włoszech jest ok. 150 000 Członków Klubu FM Group). Innymi słowy osoby, które teraz zdecydują się rozpocząć z nami współpracę skorzystają najbardziej, gdyż będą jednymi z pierwszych Członków Klubu FM w najdynamiczniej rozwijającej się strukturze na półwyspie iberyjskim! Na tym etapie nie szukamy maruderów, tylko osoby, które zobaczą swoją szansę w tych okolicznościach przyrody 🙂

Dlaczego zdecydowaliśmy się skoncentrować nasze siły na Portugalię i Hiszpanię? Głównym powodem, poza niską liczbą partnerów w porównaniu z Włochami lub Wielką Brytanią, o Polsce nie wspominając, jest sytuacja na rynku pracy w tych krajach. Wysokie bezrobocie (w wielu regionach przekraczające 20%!) skłania do poszukiwania produktów tańszych, choć nadal doskonałej jakości. Wiele osób coraz bardziej też interesuje się możliwościami dodatkowego źródła dochodów a w Hiszpanii zapisać się można on-line bez konieczności wykupowania pakietu startowego (który w Polsce w wersji mini kosztuje tylko 35 zł, więc i tak nie jest to duża przeszkoda ale jednak). Właśnie dlatego oferta produktowa i biznesowa FM Group cieszy się takim zainteresowaniem.

Poniżej przedstawiamy szczegóły zaplanowanego na 23. października spotkania w centrum Madrytu w języku polskim i hiszpańskim, jest to gotowy tekst który ukazuje się obecnie w mediach społecznościowych i portalach w Hiszpanii oraz jest wysyłany indywidualnie osobom zainteresowanym współpracą. Nasi czytelnicy teraz też mogą się zapoznać z tą wyjątkową ofertą.

 

 

flaga-polskaOferujemy wyjątkową pracę

Kryzys? Jaki kryzys! FM GROUP rozwija się nieprzerwanie od 12 lat, działając w kilkudziesięciu państwach.

Teraz ten światowy lider marketingu wielopoziomowego dotarł do Hiszpanii. Szukamy osób, które chcą wykorzystać moment i najwięcej zyskać na dynamicznym rozwoju firmy w Hiszpanii oraz Portugalii.

Organizujemy spotkanie informacyjne 23 października 2016 w centrum Madrytu, hotel Paseo del Arte, o godzinie 16:00. Proszę na miejscu powołać się na zaproszenie od Sebastiana (międzynarodowego lidera FM), który tam będzie i pomoże Tobie trafić do najdynamiczniej rozwijającej się struktury na półwyspie iberyjskim!

Jeżeli chcesz zrobić karierę w MLM, zarabiać tysiące EURO, podróżować i poznawać nowe osoby z całego świata to nie może Ciebie tam zabraknąć!

Nie możesz przyjść na spotkanie, a chcesz z nami współpracować? Napisz bezpośrednio do nas: fmworld2020 (małpa) gmail.com

Polecamy główną stronę po więcej informacji o firmie: www.fmworld.com

 

flaga-hiszpaniiOfrecemos el trabajo único

¿La crisis? ¿Qué crisis? FM Group se desarrolla continuamente desde hace 12 años actuando en decenas países.

Ahora este líder mundial del marketing de niveles múltiples ha llegado a España. Estamos buscando gente que quiera aprovechar esta oportunidad y beneficiar más en un desarrollo dinámico de la empresa en España y Portugal.

Estamos organizando el encuentro informativo el 23 octubre 2016 en el centro de Madrid, en el hotel del Arte, a las 16:00 horas. ¡Al llegar por favor informar que vienen de punto de Sebastian (el líder internacional de FM) quien te ayudará como empesar en un grupo dinámico en la Península Ibérica!

¡Si quieres hacer una carrera, cobrar miles de EUR, viajar y encontrar nueva gente nueva de todo el mundo, ino puedes faltar!

¿No puedes participar en el encuentro pero quieres trabajar con nosotros? Te recomendamos visitar nuestra www.fmworld.com/es/

Tienes preguntas o dudas? Escríbenos: fmworld2020 (aroba) gmail.com

 

 

 

 

uk-flagaWe offer exceptional opportunity

Crisis? What crisis! FM GROUP is growing continuously for 12 years, operating in 60 countries worldwide.

Now, this global leader in multi-level marketing is to reach Spain. We are looking for people who want to seize the moment and gain most from the dynamic development of the company in Spain and Portugal.

We are organizing an informational meeting: 23rd October 2016 in the city center of Madrid, Paseo del Arte hotel, start at 16:00. Please refer on-site to invitation from Sebastian (international leader FM), who will be there and will help you to start in the fastest-growing structures on the Iberian peninsula!

If you want to make a career in MLM, earning thousands of EURO, traveling and meeting new people from all over the world – you can’t miss it!

If you are unable to attend but want to know more about us? Please visit page www.fmworld.com

Have you got any questions? Write directly to us: fmworld2020 (at) gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top