Biznes XXI wieku

Marketing sieciowy nie bez przyczyny jest nazywany biznesem XXI wieku. Zobacz co na ten temat sądzi Robert Kiyosaki – inwestor, przedsiębiorca, orędownik edukacji finansowej i autor licznych bestsellerów:

 


Więcej na stronie http://www.biznes21wieku.pl/

 

Firma FM GROUP Polska daje możliwość współpracy na kilku płaszczyznach. Członkiem Klubu FM GROUP może zostać każda osoba pełnoletnia. Każdy zaczyna na początku od oszczędzania. Gdy poznasz się już na jakości możesz dorabiać. Z czasem gdy poznasz w pełni możliwości planu marketingowego możesz zacząć zarabiać osiągając dochód pasywny. Wybierz opcję dla siebie i zobacz jakie korzyści mogą płynąć dla Ciebie ze współpracy z firmą FM GROUP Polska.

Krok I – OSZCZĘDZAM – czas i pieniądze, kupujesz na własne potrzeby kiedy chcesz i ile chcesz, z dostawą do domu lub paczkomatu, zamawiasz w poniedziałek, produkty masz już najczęściej we wtorek!

Jako Dystrybutor masz dostęp do produktów taniej niż w katalogu, oszczędzasz na: perfumach i produktach higieny osobistej, chemii domowej, kosmetykach kolorowych oraz telefonii komórkowej.

 

Krok II – DORABIAM – gdy już poznasz jakość produktów będziesz mógł je polecać a dla siebie kupować z 90% rabatem!

Oferujesz markowe produkty Klientom i zarabiasz do 43% na marży.

 

Krok III – ZARABIAM – tutaj mówimy o dochodzie pasywnym na poziomie od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych miesięcznie w pierwszym roku, możliwości rozwoju są bardzo duże!

Tutaj budujesz grupę Dystrybutorów oraz Klientów a firma FM GROUP dzieli się z Tobą % od obrotu.


Jak zacząć? Napisz do nas odpowiadając sobie na 2 pytania w formularzu kontaktowym.

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top