Brian Tracy specjalnie dla FM GROUP

Zaplanowałeś już swoją karierę? Co będziesz robić za 5-10 lat?

Weź swój los we własne ręce!

25 kwietnia 2015 spotkaj się z Brianem Tracy – praktykiem, który nauczy Cię, jak wielokrotnie zwiększyć swoje dochody. Dowiedz się, jak budować efektywny zespół swoich marzeń.

PEŁNA INFORMACJA TUTAJ

Uznawany za jednego z najbardziej wpływowych liderów biznesu. Charyzmatyczny mówca, inspirujący trener. Konsultant, pisarz, właściciel i udziałowiec kilkunastu różnych firm. Prawdziwy człowiek sukcesu, geniusz zarządzania. Milioner.

Brian Tracy posiada ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie ekonomii, historii, biznesu, filozofii i psychologii. Był konsultantem ponad 1000 firm, przemawiał do ponad 5 milionów ludzi. Z jego wiedzy korzystali liderzy w ponad 55 innych krajach na całym świecie. Na swoich wystąpieniach gromadzi ponad 250 tysięcy osób rocznie. Jest także autorem ponad 45 bestsellerów, które zostały przetłumaczone na kilkadziesiąt języków, a także 300 programów audio i wideo, które pomogły zmienić swoje życie milionom ludziom na całym świecie. Tytuły wydane w Polsce to między innymi „Psychologia sprzedaży”, „Droga do bogactwa”, „Mów i zwyciężaj”.

W czasie meetingu FM GROUP Brian Tracy podpowie Ci, jak osiągnąć swoje cele osobiste i biznesowe szybciej i łatwiej niż Ci się wydaje. Zyskasz umiejętności dostępne dla nielicznych oraz wiedzę dopasowaną do potrzeb Partnerów Biznesowych FM GROUP. Szkolenie zostało skomponowane w taki sposób, abyś mógł od razu przejść do działania i bez problemu przekuć teorię w wymierne korzyści finansowe.

Comments for this article (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top