Zamiast dorabiać, zacznij zarabiać!

zastanawiasz się jak dorobić?Zbliżają się wakacje. Dla pracujących cały rok to czas odpoczynku. Problem w tym, że nie zawsze jedziemy tam gdzie chcemy, pozostaje to, na co nas stać. Studenci zastanawiają się nad wyjazdem za granicę aby połączyć wakacje z pracą. Może Camp USA lub wykorzystanie ostatniej szansy przed wyjściem UK z UE i załapanie się na przysłowiowy zmywak albo do robienia kaw? Może korepetycje dla licealistów lub totolotek?

A może warto rozważyć zainwestowanie czasu podczas wakacji w taki sposób, żeby to przynosiło stały dochód przez cały rok?

Czasami oczekujemy innych rezultatów bez zmiany czegokolwiek w naszym zachowaniu. Jest to jednak naiwne. Zamiast liczyć na kokosy z dnia na dzień lub wygraną w totka lepiej wziąć życie w swoje ręce. Każdy ma wpływ na to, co robisz ze swoim czasem!

 

 

vision, mission, goals, strategyand asctio plans

Szukamy do współpracy osób pozytywnie podchodzących do życia, nie bojących się pracować ale wierzących, że można zarabiać inaczej niż sprzedając swój czas za pieniądze. Do obecnego dużego projektu w szczególności szukamy osób władających językiem hiszpańskim lub niemieckim.

Brzmi ciekawie? Zbyt pięknie żeby było prawdziwe? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top