Dochód pasywny

Pieniądze oczywiście nie rosną na drzewie! W życiu nie ma nic za darmo. Jeżeli ktoś mówi że jest inaczej – najwyraźniej nie zna życia albo chce Ciebie oszukać.

Każdy z nas ma 24h/dobę. I kluczowe jest to co z tym czasem zdecydujemy się zrobić. Klasyczny podział mówi o 8h na sen, 8h na pracę oraz 8h na odpoczynek. Dla większości osób praca polega na sprzedawaniu czasu za pieniądze. To co proponujemy to przeznaczenie części wolnego czasu (np. kilka godzin tygodniowo) na dodatkowe źródło dochodów (bez konieczności rezygnacji ze stałej pensji).

Każdy z nas zna osoby pracujące ciężko, po kilkanaście godzin dziennie, ale cały czas borykające się z problemami finansowymi. To dlatego że 100% ich dochodu bierze się ze sprzedaży czasu za pieniądze. Ale to nie jedyny i nie najlepszy sposób zarabiania. Wiemy że lepiej pracować mądrze niż ciężko. Polecamy oglądnąć poniższy 10-minutowy filmik pokazujący na czym polega dochód pasywny.

 

 

 

Dochód pasywny – Oznacza okresowy (np. comiesięczny) dochód bez stałego angażowania własnej pracy.

Osoby osiągające dochód pasywny bez wkładu własnej pracy nazywamy rentierami.

Dochód pasywny otrzymywany jest wtedy, gdy raz wykonana praca (akcja, działanie) przynosi zyski, przez określony czas.

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top