European Business Awards dla FM Group?

Głosuj w konkursie European Business Awards!

European Business AwardsFM GROUP World jest o krok od zakwalifikowania się do finału prestiżowego konkursu European Business Awards 2014/2015. Ty także możesz wziąć udział w głosowaniu na najlepszą firmę i film o niej, wybierając Krajowego Laureata Publiczności (National Public Champion).

Spółka FM GROUP World otrzymała tytuł National Champion we wrześniu 2014 r., przechodząc do drugiego etapu zmagań w konkursie European Business Awards. Oceniane są w nim filmy przedstawiające działalność każdego z laureatów pierwszego etapu. Zachęcamy do oddawania głosów od 6 stycznia do 24 lutego 2015 r. na film, który znajduje się tutaj.

Biorąc udział w głosowaniu, pomagasz wybrać jednego z Krajowych Laureatów Publiczności (National Public Champions), którzy zostaną ogłoszeni 3 marca 2015 r. W tym etapie konkursu filmy oceniane są także przez międzynarodowe jury. Niezależnie od głosów publiczności, wyłoni ono zwycięzców drugiego etapu, a więc finalistów konkursowych zmagań. Laureaci otrzymają tytuł Ruban d’Honneur i zostaną oficjalnie ogłoszeni 10 lutego 2015 r. Więcej o nagrodzie National Champion przeczytasz na businessawardseurope.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top