FAQ

FAQ - odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jeżeli tutaj trafiłaś/-eś, to być może zastanawiasz się nad rozpoczęciem współpracy z nami ale nie jesteś jeszcze tego pewna/pewny, masz pewne wątpliwości oraz pytania. Tutaj znajdziesz odpowiedzi na większość z nich. Krótko, konkretnie i na temat.

 

 

 

Czy to nie jest czasem piramida finansowa?

Nie! Piramidy finansowe zakazane są w Polsce pod groźbą wielomilionowych kar oraz pozbawienia wolności do 8 lat. Nie życzymy nikomu mieć z nimi cokolwiek wspólnego. Warto przeczytać definicję na Wikipedii.


Ciekawie to wygląda ale nie mam czasu…

Tak się akurat składa, że osoby, które współpracują z FM cenią sobie fakt, że oszczędzają czas zamawiając przez internet/telefonicznie zamiast kupować produkty tradycyjnie i tracić czas na stanie w kolejce i dojazdy do sklepu. Dzięki temu mają więcej czasu dla najbliższych.


To wygląda zbyt pięknie, żeby było prawdziwe!

Odpowiedz sobie czy to wystarczający powód, żeby się bliżej nie przyglądnąć naszej propozycji współpracy?


OK, chcę spróbować. Jak najlepiej zacząć?

Napisz do nas w sekcji KONTAKT zostawiając nr tel. Oddzwonimy i porozmawiamy na spokojnie o tym jakie są Twoje cele. Na tej podstawie doradzimy jak najkorzystniej będzie dla Ciebie zaczynać: małym/duży starter a może bez startera.


Co zyskuję zapisując się do Klubu FM?

Od samego początku masz rabat 30% na wszystkie produkty. Z czasem możesz mieć aż 90% rabatu na zakupy. Możesz zarabiać setki lub tysiące zł dodatkowo. Poznawać nowe osoby, podróżować, uczestniczyć w szkoleniach online oraz spotkaniach na terenie całej Polski (jeżeli oczywiście chcesz, nie ma takiej konieczności). Słowem możesz zyskać wiele, nie ryzykując niczego (poza tym że nie przekonasz się jak to jest być członkiem Klubu FM).


Nie lubię sprzedawać!

Współpraca z FM nie polega na sprzedawaniu! Chyba że sprzedawaniem nazwiesz robienie sprytnych zakupów dla siebie i znajomych z 90% rabatem. W praktyce niczego nie sprzedajesz a jedynie oszczędzasz na produktach FMCG, które i tak każdy z nas kupuje w sklepach albo od innych.


Ile trzeba zainwestować, aby zacząć?

Nic. Można zapisać się jako Odbiorca bez konieczności wykupowania startera i od razu cieszyć się 30% rabatem od cen katalogowych na zakupy. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie aby sprawdzić osobiście jakość produktów oraz obsługi klienta. Co ważne, jako Odbiorca nie możesz zapraszać do współpracy nowych osób i budować struktury, ale w każdej chwili możesz to zmienić wykupując jeden ze starterów.


Ile kosztuje starter?

Aby mieć status Członka Klubu FM WORLD i móc nie tylko kupować produkty z rabatem od 30 do aż 90%, ale też budować strukturę i zarabiać z tego setki lub tysiące złotych miesięcznie należy wykupić jeden ze starterów, gdzie każdy zawiera pełen pakiet materiałów marketingowych a różnią się jedynie ilością próbek: 1) Starter Mini (20 próbek najpopularniejszych perfum po 1,5 ml każda, po 10 damskich i męskich) za 35,90 zł lub 2) Starter Duży (pełna paleta 150 próbek perfum) za 136,11 zł lub 3) Starter Prestige (te same 150 próbek perfum w luksusowym etui) za 155,00 zł.


A co, gdy postanowię zrezygnować?

Nawet jeżeli jest jakiś powód, dla którego miałbyś rezygnować, to wystarczy nie robić nic i przez 12 kolejnych miesięcy nie złożyć żadnego zamówienia. Wtedy automatycznie osoba zostanie usunięta z bycia członkiem Klubu FM i dodatkowo nie będzie mogła się ponownie do niego zapisać przez okres 6 miesięcy od usunięcia. Nie ma żadnych kar umownych. Oczywiście można wypełnić odpowiedni formularz i zrezygnować w każdej chwili. Pytanie tylko – po co to robić?


Jak można zamawiać produkty?

Online ze swojego konta, czyli po prostu przez e-sklep. Telefonicznie (najpopularniejsza forma). Mejlowo. Można nawet wysłać FAX z zamówieniem.


Jaka jest forma dostaw i płatności?

Paczkę z Twoim zamówieniem możesz odebrać w zależności co jest dla Ciebie wygodniejsze: 1) od kuriera GLS, który przyniesie ją na wskazany adres (wtedy płacimy gotówką przy odbiorze) lub 2) w paczkomacie InPost (tam płatność tylko kartą płatniczą). Można również zapłacić przelewem online. Wybierz tę formę płatności i dostawy, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.


Jakie są koszty wysyłki?

Koszt przesyłki zależy od wartości zamówienia, wyrażonego w punktach (w przybliżeniu 1 zł netto = 1 punkt), przyznawanych za zakupione produkty. Bezpłatnie wysyłane są przesyłki o wartości minimum 183,60 pkt. (około 250 zł). Przy zamówieniu o wartości od 110,16 do 183,59 pkt., koszty przesyłki kurierskiej wynoszą 7,00 zł, a dostarczenia do paczkomatu – 5,50 zł. Przesyłki o wartości punktowej do 110,15 pkt. włącznie to koszt kuriera wynoszący 18,00 zł, a paczkomatu – 14,00 zł.


Kto może wstąpić do Klubu FM WORLD?

Każdy, kto ukończył 18 lat. Za zgodą opiekunów jego członkiem może także zostać osoba niepełnoletnia, która ukończyła 16 lat.


Jak się z nami skontaktować?

W sekcji kontakt znajdziesz formularz lub kliknij tutaj. Napisz do nas, dopytaj się. Odpiszemy jak najszybciej się da (najczęściej nie dłużej niż w 24h).


Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top