Rusza dystrybucja na cały świat!

Firma FM GROUP od 12 lat tworzy produkty, którym możesz zaufać. Oferuje uczciwe zasady biznesowe, które zapewniają wolność finansową Partnerom z kilkudziesięciu oddziałów na świecie. Ma śmiałość i odwagę, by zmieniać świat na lepszy, dlatego teraz idzie o krok dalej!

FM Distribution to odpowiedź na potrzeby ludzi z całego świata, którzy do tej pory nie mieli dostępu do produktów FM WORLD. Od teraz można je kupić w każdym zakątku świata, na wszystkich kontynentach. Tym samym stajemy się jedną z najszerzej działających firm MLM na świecie!

To także otwarcie nowych dróg sponsorowania – Partnerzy Biznesowi będą mogli zapraszać do współpracy osoby z rynków, na których działanie do tej pory nie było możliwe.

Działaj, gdzie tylko chcesz! Zapraszamy do kontaktu osoby chcące wykorzystać ten moment i razem z portalem liczenasiebie.pl zbudować do roku 2020 relacje z ludźmi z całego świata. Brzmi interesująco? Napisz do nas.

Więcej informacji: FM World Distribution

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top