cele 2016 nowy rok

Wszystkiego najlepszego w 2016 roku :)

Nowy rok to nowe możliwości. To czas podsumowań tego co się udało w zeszłym. Zanim sam jasno nie zdefiniujemy swego celu, nie będziemy mogli połączyć możliwości, jakie daje współpraca z dobrą firmą działającą w sektorze marketingu wielopoziomowego, z tym co tak naprawdę jest ważne w życiu. Połączenie osobistych i zawodowych zamierzeń z wolnością i możliwościami jakie daje współpraca z taką firmą to pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu w tym przedsięwzięciu jakim jest MLM – biznes XXI wieku.

Cele dla portalu liczenasiebie.pl to dalsza pomoc osobom z którymi  już współpracujemy oraz rozwój w Polsce, Wielkiej Brytanii, Włoszech oraz Hiszpanii i Portugalii. Zwiększymy też naszą obecność na portalach społecznościowych. Czyli to samo co w 2015 roku, tylko lepiej, szybciej i efektywniej.

Zapraszamy do współpracy osoby, które chcą się przyłączyć do naszego wspólnego sukcesu w budowaniu MLM bez wielkiego spinania się i wysiłku 🙂

Pieniądze nie są celem.
Pieniądze nie mają wartości.
Wartość mają marzenia, które pieniądze pomogą zrealizować.

Robert Kiyosaki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top