Znasz kogoś zainteresowanego dodatkowym źródłem dochodów?

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.

Czas i tak upłynie.

Ale jeszcze gorzej jest nie mieć żadnego celu.

 

Witamy w nowym roku akademickim!

Nowe znajomości. Nowe wyzwania. Nowe miejsce zamieszkania. Może to dobry moment na nowe podejście do zarabiania? Otwórz nowy rozdział w swoim życiu – własny biznes w systemie MLM, czyli bez ryzyka i bez inwestycji, można tylko zyskać.

W tym momencie szukamy osób ze wszystkich ośrodków akademickich do ciekawego projektu. Liczy się kolejność zgłoszeń. I jak w życiu, tak również tutaj pierwsze osoby najbardziej skorzystają na tym.

To co najważniejsze, bo spotykamy się z niezrozumieniem: nie szukamy handlarzy, nasza propozycja nie polega na sprzedawaniu czegokolwiek (czy jak mówią złośliwi: wciskaniu).

Jak ktoś jest zainteresowany sprzedażą, lubi ją, to oczywiście może to robić. Ale, powtarzamy, nie jest to konieczne aby zarabiać w FM. Nawet więcej: osoby skupiające się na szybkim zarobku o mentalności handlarza (czyli szybko kupić taniej i sprzedać drożej) zarabiają tylko ułamek tego, co osoby, które podchodzą do tego jak do biznesu (czyli buduję relacje na lata, poznają nowe osoby, inwestują w rezydualny dochód pasywny).

Idealna osoba, która będzie się dobrze czuła w naszym towarzystwie będzie miała pozytywne podejście do życia, własne zdanie i potrafiła je poprzeć argumentami, będzie miała marzenia i nie zawaha się po nie sięgnąć i pracować żeby je zrealizować. Szukamy osób wiedzących że w życiu nie ma nic za darmo. (Po przeciwległym biegunie Osoby z życzeniową postawą, kontestujące, narzekające i liczące na gruszki na wierzbie, wierzące ogłoszeniom typu: zostań milionerem w 1 miesiąc 😉

Oferujemy współpracę z firmą, która odniosła sukces międzynarodowy i jest pokazywana jako wzór w swojej branży. Wiemy, że to brzmi jak banał. Ale nie każda firma zdobyła tak wiele nagród jak FM Group. Najlepsze osoby będą mogły dołączyć do naszych projektów międzynarodowych (najbliższy związany jest z Hiszpanią, szczegóły na dniach).

Uwaga!!! To nie jest propozycja pracy etatowej, na umowę zlecenie albo jakiejkolwiek innej umowy śmieciowej. Proponujemy współpracę na partnerskich zasadach. Nie, bez obaw, nie ma konieczności otwierania własnej działalności 🙂

Brzmi zbyt pięknie żeby było prawdziwe? Odpowiedz sobie czy to wystarczający powód aby się naszej propozycji lepiej nie przyglądnąć.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt za pomocą  formularza na tej stronie w sekcji kontakt i odpowiedzenie na 2 proste pytania: 1) ile chciałbyś zarabiać oraz 2) ile czasu chcesz/możesz na realizację tego celu przeznaczyć. Proszę zostawić adres mejlowy – wyślemy pełną informację z dedykowaną propozycją jak Twój cel możesz osiągnąć. Zostawienie numeru telefonu umożliwi nam oddzwonienie i porozmawianie o możliwościach. Pomogliśmy zacząć zarabiać setkom osób. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania czy wątpliwości.

Życząc wszystkiego najlepszego pozdrawiamy i czekamy na kontakt od zainteresowanych osób.

Jeżeli szukasz dla siebie dochodowego i rozwojowego zajęcia albo w Twojej głowie tli się idea własnego biznesu, w ciekawej dziedzinie, to ta propozycja jest dla Ciebie. Pomożemy Tobie stworzyć biznes w ramach współpracy z firmą FM Group, który będzie generował dla Ciebie dochód lub da Ci wolność finansową.

fm-logo-newFM Group jest polską firmą założoną przez Artura Trawińskiego w 2004 roku. W 2011 roku firma miała już przekroczone 200 mln przychodu i działała w ponad 50 krajach na świecie, współpracuje z nią ponad 600 tys. pozytywnie podchodzących do życia osób (lub takich, które cenią sobie zaoszczędzony czas i pieniądze kupując zamiast w dyskontach u siebie, kiedy chcą z dostawą do domu następnego dnia po zamówieniu). Więcej o firmie na stronie głównej: www.fmworld.com lub w naszym artykule: dlaczego FM Group?

 

 

 

Jeżeli bliskie są dla Ciebie i lubisz:

  • niezależność finansową,
  • lubisz podróżować i poznawać nowych ciekawych ludzi,
  • jesteś osobą, która chce być własnym szefem,
  • chcesz mieć dostęp do nagradzanych za jakość produktów 30% taniej niż cena katalogowa,
  • mieć możliwość kupować te produkty 90% taniej… albo zarabiać na tym,
  • chcesz się rozwijać i realizować swoje marzenia i cele,

To na pewno zainteresuje Ciebie nasza propozycja!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, chcesz zacząć tworzyć własną sieć dystrybucyjną, skontaktuj się z nami. Pamiętaj, że nic nie ryzykujesz, liczą się tylko i wyłącznie Twoje zaangażowanie i chęć zbudowania własnego biznesu.

Kogo szukamy?
– Menedżerów, którzy chcą zbudować własny biznesu od podstaw
– Kreatywnych osób z pomysłami na rozwój własnego biznesu
– Klientów zainteresowanych produktami
– Dystrybutorów

Nasza oferta dla Ciebie:
– pomoc w budowaniu struktury MLM
– dostęp do materiałów informacyjnych i reklamowych
– drukowany Informator o produktach oraz Katalog Produktów
– dostęp do szkoleń poszerzających wiedzę i doskonalących umiejętności związane z naszą pracą w kilku miastach, dostęp do szkoleń internetowych.

Zajmujemy się zawodowo biznesem MLM. Mamy struktury międzynarodowe. Obecnie skupiamy się na Hiszpanii (23. października odbędzie się duże spotkanie w Madrycie, więcej w tym temacie wkrótce).

PODEJMIJ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ. DECYZJA I DRUGI KROK NALEŻĄ DO CIEBIE (pierwszym było przeczytanie i dobrnięcie aż tutaj 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Strona niezależnego partnera FM GROUP Polska niebędąca oficjalną stroną firmy FM GROUP Polska, FM GROUP World ani FM GROUP Mobile.
Go to top